De meute volgen
In 2020 toen ik mijn opleiding seks counselor voltooide, heb ik zo de “standaard” seksuologisch hulpverlening diensten aangeboden. Ik ontving cliënten met vragen rond seksueel verlangen/opwinding, orgasmes, seksuele pijnproblemen, etc…
Gauw merkte ik dat het niet mijn ding was. Ik werd niet gelukkig van de topics. De gesprekken koste me veel energie. Ik was op zoek naar mijn “wat”, iets dat mij vreugde brengt.
In 2021 stapte ik de heerlijk wereld van kink en bdsm in en gauw merkte ik dat dit mijn ding is. Ik kon er uren over praten, studeren en in verdiepen. Dus in oktober ’21 gaf ik mijn eerste beginners bdsm workshop. En om eerlijk te zijn: het format en inhoud was hetzelfde als de concollega’s. Ik had mijn koffer met toys en tools en deed een show, tell & try workshop.
Ik heb mijn “wat” gevonden, maar nog niet mijn “hoe” en “waarom”.
In de traagheid vond ik mijn rode draad
In 2023 heb ik de voornemen van “mijn eigen plek innemen.“ gedaan. Omdat te kunnen doen heb ik hard gewerkt aan mijn perfectionisme en mijn fawning en people pleasing.
Dat had ik niet gekund zonder de steun van mijn psycholoog Sigrid. Wat haar aanpak uniek maakt, is dat ze mij niet behandelde een fragiel gebroken persoon. Ze gaf mijn kennis, info en educatie om mezelf beter te begrijpen en MEZELF te healen.
Mijn rode draad vond ik dankzij haar slow yoga/mind & body programma. Door het vertragen, leerde ik terug luisteren naar mijn lichaam en ik ontving educatie om mijn trauma responses beter te begrijpen, mezelf te reguleren wanneer overprikkeld ben en in te checken met mezelf.
Toen ik het eerste keer de term “psycho-educatie” via haar vernam, voelde ik meteen dat dit mijn “missing piece” was.

Kink-, bdsm- en psycho- educatie
Mijn rode draad voor 2024 is nu heel duidelijk:
- Wat ga ik aanbieden? bdsm & kink educatie
- Hoe ga ik dat doen: gedaan met “show, tell & try”-format. Ik ga volop voor combinatie met psycho-emotioneel educatie.
- Waarom doe ik het zo: Ik wil je empoweren door je kennis en tools te geven om jezelf beter te begrijpen en hun “eigen” ding te durven doen.
De eerste stap is al gezet
Mijn eerste stap is mijn educatieve aabod aanpassen. Vanaf 2024 zal elke kink & bdsm workshop 1 of 2 psycho-emo educatie thema bevatten.
- za 20 jan ’24 (Garden house Linter) – (her)starten met conscious & authentic kink & bdsm : Hoe doe ik op een veilig en geïnformeerd manier aan bdsm & kink? Wat doet bdsm en kink met mij fysiek, mentaal en emotioneel?
- za 17 feb ’24 (Garden house Linter)– sensual role play & dirty talk: leer je dirty mind vertalen in dirty talk en sensuele role play initiëren. En hoe je beide skills kan combineren tot een unholy geheel.
- za 9 mrt & za 6 apr ’24 (Garden house Linter) – ontdek hoe je kink & bdsm kan beleven met Trauma informed & trauma sensitive aanpak
- zo 21 april ’24 (HQ Antwerp Burlesque Academy) – deep dive in onze persoonlijk macht met een 2-delig workshop “Power dynamics & Power Play“.
- za 8 juni ’24 (Garden house Linter): bdsm basics voor kink positive professional: voor wie een kink positive safe space wilt creëren voor hun cliënten.
Een overzicht vind je hier.
Ik heb voor ieder wat leuks voorzien. Heb jij een idee voor een topic? Let me know, ik sta altijd open voor suggesties.
XoXo Yingjia
- € 100,00 – € 200,00Opties selecteren Dit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina